Newsletter

Chcesz być na bieżąco z ofertą na naszej stronie? Polecamy newsletter, czyli mailowe powiadomienia o nowych samochodach w naszej ofercie – na bieżąco, od razu po ukazaniu się na stronie! Subskrypcja jest oczywiście bezpłatna.

Aby zamówić Newsletter, wystarczy podać swój adres e-mail w polu poniżej, a następnie potwierdzić subskrypcję klikając w odpowiedni link w pierwszej wiadomości mailowej – w przypadku braku maila potwierdzającego prosimy o sprawdzenie folderu SPAM:

Jeśli zechcą Państwo anulować subskrypcję, wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik na dole jednej z otrzymanych od nas wiadomości – jest to jednoznaczne z prośbą o usunięcie Państwa danych z naszej bazy. Usunięcie danych nastąpi bez zbędnej zwłoki.

Zapisanie się na Newsletter jest jednoznaczne z akceptacją poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony samochody-szwajcaria.pl, w celu komunikacji związanej z uruchomieniem, obsługą i wysyłką Newslettera. Oświadczam, że zostałem poinformowany/a o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych, ich aktualizacji i zapomnienia.